Bydlete Chytře - Black Roofs

O PROJEKTU

Chytrá investice ve správný čas

Moderní a ekologické bydlení na výjimečném místě – to je projekt Black Roofs. Vysoký Újezd je lukrativní lokalitou vzdálenou jen 12 km od Zličína. Hodnota nemovitostí tu tedy s velkou pravděpodobností poroste. Na vaší investici do Black Roofs tedy rozhodně vyděláte. A to nejen proto, že se v našich domech tak krásně bydlí.

Ekodům Black Roofs

Black Roofs je pasivní, ekologická dřevostavba. Moderní technologie chrání dům před únikem tepla a přírodu zase před nadměrnou ekologickou zátěží. Díky tomu ušetříte na provozních nákladech tisíce korun ročně.

LOKALITA

Blízko Praze, přírodě blíž

Ve Vysokém Újezdu je život krásný. Srdce obce tvoří zámek ukrývající lázně a wellness. Najdete tu školu i školku. K výletům lákají křivoklátské lesy, lom Velká Amerika, Svatý Jan pod Skalou nebo Karlštejn.

Golfové hřiště za rohem

Vysoký Újezd vás nadchne i také skrze sport.. Najdete tu totiž osmnáctijamkové golfové hřiště nejvyššího evropského standardu Albatross Golf Resort. Hřiště je místem konání turnaje Czech Masters a dalších prestižních akcí. Vy ho ovšem budete mít na dosah ruky, své mistrovství tu tedy můžete pilovat klidně denně.

Realitní projekt roku

Moderní ekologické dvojdomky Black Roofs ve Vysokém Újezdu si navzodry silné konkurenci u odborné poroty vysloužily ocenění realitní projekt roku za rok 2019. My v GETBERGu máme velkou radost, že ekologické bydlení má úspěch nejen u našich zákazníků, ale i u odborníků z oboru nemovitostí.

Stavba roku Středočeského kraje

Ekodomy Black Roofs získaly cenu veřejnosti – staly se stavbou roku Středočeského kraje! Potvrdilo se tak, že zelené a smart bydlení je opravdu v kurzu a Black Roofs splňují všechny zákaznické požadavky na šťastné bydlení. Z ocenění se raduje nejen celý GETBERG, ale i Ján Strcula, architekt projektu.

Ceník

Dům   TypDispozicePlocha (m²)Pozemek (m²)Cena s DPH (Kč)     

GALERIE

Pohled

Obývací pokoj

Ložnice

Ložnice

Pohled

DEVELOPER

GETBERG – Klíč k vašim snům

Plníme sny o bydlení. Chceme být i vaším klíčem ke šťastné a spokojené budoucnosti. Zakládáme si na šetrném přístupu k životnímu prostředí, kvalitních materiálech a absolutním pohodlí pro budoucí obyvatele našich staveb.. GETBERG – Klíč k vašim snům.

KONTAKT

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Napište nám!

×
Mám zájem o prohlídku
Stáhnout brožuru
Nakoukněte pod střechu Black Roofs!

Uveřejněné vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a dalších materiálech jsou pouze ilustrační. Mohou se měnit, jsou nezávazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavřené smlouvy.

×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit