Developer - Black Roofs

O nás

O GETBERGu

Jsme developerská firma nové generace. Tvoříme domovy v Praze a jejím okolí již od roku 2012. Jsme hrdým členem Asociace developerů a jsme vám spolehlivým partnerem na cestě za vysněným bydlením. Kvalita, odbornost a vize, to je naše cesta.

Naše vize

Při výstavbě nových projektů pro nás hraje důležitou roli nejen kvalita stavebních materiálů a ohled na životní prostředí, ale i to, jak stavba zapadá do okolního prostředí – vždy se snažíme prostředí a komunitu okolo nás rozvíjet. Při vzniku projektů také úzce spolupracujeme s místní samosprávou.

Ján Strcula, váš architekt

Black Roofs navrhl mezinárodně uznávaný architekt Ján Strcula. Při tvorbě svých návrhů klade důraz na jedinečnost každé stavby. Proto jeho projekty vždy odráží danou lokalitu, krajinu a klienta. Právě tak vzniklyBlack Roofs – na míru Vysokému Újezdu a na míru vám.

×
Mám zájem o prohlídku
Stáhnout brožuru
Nakoukněte pod střechu Black Roofs!

Uveřejněné vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a dalších materiálech jsou pouze ilustrační. Mohou se měnit, jsou nezávazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavřené smlouvy.

×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit