Lokalita - Black Roofs

Investice i láska na celý život

Obec Vysoký Újezd, čítající necelých 700 obyvatel, se nachází pouhých 25 km jihozápadně od centra Prahy. Právě díky blízkosti velkoměsta se Újezd stává velmi lukrativní lokalitou, kterou vyhledávají ti, kdo chtějí uniknout městskému shonu a užívat si života v klidném sousedském společenství.

Vysoký Újezd k vašim službám

Vysoký Újezd je menší,poklidnou obcí, ve které najdete vše, co potřebujete k životu. V centru města stojí pošta, škola i školka a historická budova zámku, která právě prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Brzy se promění v moderní spa & wellness resort a centrum Újezdu tak dostane zbrusu nový kabát.

Golf, příroda, výlety

Strávíte víkendové odpoledne na špičkovém golfovém hřišti, na Karlštejně, projdete Křivoklátské lesy na kole, vyrazíte do Koněpruských jeskyní nebo si pojedete prohlédnout lom Velká Amerika? Ať tak či tak, z Vysokého Újezdu budete mít všechna tato místa na dosah.

Do prahy co by kamenem dohodil

Centrum Prahy je blízko, Zličín ještě blíž. Do metropole se samozřejmě pohodlně dostanete autem, zvolit ale můžete také autobus, který z Vysokého Újezdu jede na Zličín každou chvíli. A pokud dostanete chuť na větší výlet, na letišti jste autem za dvacet minut.

Zářná budoucnost

Vzhledem k tomu, že se ceny nemovitostí v Praze šplhají do závratných výšek, není překvapením, že je trendem současnosti bydlení za městem. Právě díky blízkosti Prahy a atraktivní lokalitě je Vysoký Újezd vzkvétající a perspektivní obcí, která je skvělým místem k životu.

×
Mám zájem o prohlídku
Stáhnout brožuru
Nakoukněte pod střechu Black Roofs!

Uveřejněné vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a dalších materiálech jsou pouze ilustrační. Mohou se měnit, jsou nezávazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavřené smlouvy.

×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit