Projekt - Black Roofs

O Projektu

Bydlete zeleně

Zelené bydlení je současným trendem ve světě nemovitostí. Black Roofs jdou s dobou a pyšní se průkazem energetické náročnosti třídy A. Domy byly navržené tak, aby vám zajistily pohodlný život a díky ekologickým prvkům jako je vytápění s rekuperací či chytrý termostat pomohly planetě i vaší peněžence.

Chytrá domácnost, snazší život

Black Roofs jsme připravili pro chytré domácnosti. Ovládání vytápění, osvětlení nebo zavlažování trávníku v době, kdy jste mimo domov, tak budou samozřejmostí. Nemusíte se trápit, zda jste nezapomněli zhasnout. Dům je připraven dokonce i na váš elektromobil.

Vila
Bydlení na vysoké noze

V dvoupodlažních domech Black Roofs si užijete rozlehlou zahradu a krásný výhled z balkonu do přírody. Druhé patro, kde se nachází obývací pokoj a kuchyně, bude sloužit jako místo setkávání s přáteli, zatímco v tom prvním si budete moci vytvořit vlastní oázu klidu a soukromí.

Přesvědčte se na vlastní oči

Věděli jste, že jsme jeden dům Black Roofs plně vybavili?

Dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, kuchyni i pracovnu jsme s naši designérkou vybavili a připravili pro vás jako inspiraci.

Parametry a vybavení

Energetický štítek A+
Podlahové vytápění
Tepelné čerpadlo
Fotovoltaický panel
Rekuperační výměník tepla
Třívrstvá okna
Dálkové ovládání

Ján Strcula, váš architekt

Black Roofs navrhl mezinárodně uznávaný architekt Ján Strcula. Při tvorbě svých návrhů klade důraz na jedinečnost každé stavby. Proto jeho projekty vždy odráží danou lokalitu, krajinu a klienta. Právě tak vzniklyBlack Roofs – na míru Vysokému Újezdu a na míru vám.

Vysoký Újezd – klíč k vašim snům

Blízko Praze, přírodě blíž. Vysoký Újezd leží 25 km od centra metropole a 12 km od Zličína. Zároveň ale nabízí možnost užít si přírodu, kterou budete mít v Black Roofs všude kolem sebe.. Díky golfovému resortu Albatross má navíc Vysoký Újezd investiční potenciál a bude se jistě rychle rozvíjet. Krásně se tu ovšem žije už teď.

Nakoukněte pod střechu Black Roofs

Jeden dům Black Roofs jsme pro vás kompletně vybavili a zabydleli. Vy teď tak máte možnost nakouknout, co se skrývá pod střechou. Kontaktujte nás, rádi vás provedeme domem i Vysokým Újezdem.

×
Mám zájem o prohlídku
Stáhnout brožuru
Nakoukněte pod střechu Black Roofs!

×