Projekt - Black Roofs

O Projektu

Bydlete zeleně

Zelené bydlení je současným trendem ve světě nemovitostí. Black Roofs jdou s dobou a pyšní se průkazem energetické náročnosti třídy A. Domy byly navržené tak, aby vám zajistily pohodlný život a díky ekologickým prvkům jako je vytápění s rekuperací či chytrý termostat pomohly planetě i vaší peněžence.

Chytrá domácnost, snazší život

Black Roofs jsme připravili pro chytré domácnosti. Ovládání vytápění, osvětlení nebo zavlažování trávníku v době, kdy jste mimo domov, tak budou samozřejmostí. Nemusíte se trápit, zda jste nezapomněli zhasnout. Dům je připraven dokonce i na váš elektromobil.

Bydlení na vysoké noze

V dvoupodlažních domech Black Roofs si užijete rozlehlou zahradu a krásný výhled z balkonu do přírody. Druhé patro, kde se nachází obývací pokoj a kuchyně, bude sloužit jako místo setkávání s přáteli, zatímco v tom prvním si budete moci vytvořit vlastní oázu klidu a soukromí.

Nakoukněte pod střechu Black Roofs

Jeden dům Black Roofs jsme pro vás kompletně vybavili a zabydleli. Vy teď tak máte možnost nakouknout, co se skrývá pod střechou. Kontaktujte nás, rádi vás provedeme domem i Vysokým Újezdem.

×
Mám zájem o prohlídku
Stáhnout brožuru
Nakoukněte pod střechu Black Roofs!