Technické standardy pasivních domů Black Roofs - Black Roofs

Technické standardy

Fotovoltaika

Součástí domů Black Roofs jsou i solární panely. K dispozici tak budete mít vlastní fotovoltaické panely o výkonu 3,42 kWp. Je tvořená špičkovými panely CanadianSolar z polykrystalu. Panely nepotřebují údržbu, mají dlouhou životnost – až několik desítek let a nízkou poruchovost. Pomohou vám ušetřit za elektřinu, pojistí vás proti rostoucím cenám elektřiny a samozřejmě vám pomohou i k zelené energetické soběstačnosti.

Vytápění Heatflow

Ve vašem novém domově se můžete těšit na úsporné, bezúdržbové a zdravé podlahové vytápění.Topné fólie Heatflow zajistí rovnoměrně vytopené místnosti, optimální vlhkost vzduchu a jeho cirkulaci bez víření prachu. Systém Heatflow je chytrý a snadno ovladatelný, zná vaše zvyky a řídí se jimi. Jeho životnost překonává životnost podlah.

Rekuperace a tepelné čerpadlo

Díky zpětnému zisku tepla skrze špičkovou rekuperační jednotku bude váš domov v Black Roofs neustále plný čerstvého vzduchu, aniž by docházelo k tepelným ztrátám. Komfort a úspory v domu typu B vám přinese i tepelné čerpadlo nejvyšší energetické třídy A. Čeká vás tak opravdové pohodlí s optimální teplotou vzduchu a ekologickým vytápěním i ohřevem vody.

Výhody dřevostavby

Domy Black Roofs jsou elegantní, moderní dřevostavby. Což znamená celou řadu výhod. Dřevostavby jsou prostornější, variabilnější a vzdušnější než jiné typy staveb. Navíc nekumulují tolik tepla do stěn, takže jejich vytápění je ekologické a úsporné.

×
Mám zájem o prohlídku
Stáhnout brožuru
Nakoukněte pod střechu Black Roofs!

Uveřejněné vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a dalších materiálech jsou pouze ilustrační. Mohou se měnit, jsou nezávazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavřené smlouvy.

×

GETBERG a Situace s COVID-19

Dění kolem koronaviru nás zasáhlo všechny a GETBERG není výjimkou. Bereme vážně opatření nařízená vládou, v kancelářích máme k dispozici dezinfekci, ale z preventivních důvodů se s vámi nyní osobně nepotkáme. Veškeré požadavky a náležitosti však dokážeme vyřídit online, případně za vámi můžeme poslat řidiče, který dokumenty doveze k vám i zpět.

Prodej nemovitostí se nezastavil. Naopak věříme, že i v této době je investice do bydlení dobrou volbou, která navíc může přinést zajímavé příležitosti.

Vstoupit