Vila - Black Roofs

Rozložení vily

Vily se pyšní dvěmi patry a obytnou plochou téměř 120 m². Po vstupu do domu se ocitnete v prostorné vstupní hale, která má, dle slov architekta Jána Strculy, připomínat katedrálu. Vila má v nejvyšším místě 8 metrů. O patro níž se nachází ložnice, z nichž se dostanete přímo do zahrady.

Zahrada

Ke každé vily patří zahrada rozléhající se na více než 500 m². Je tak ideálním místem pro relax po dlouhém pracovním dni nebo posezení s přáteli.

Výhled do zeleně

Každé ráno vám zpříjemní výhled do okolní zeleně. V případě Black Roofs vám ho navíc nikdo nevezme. Před vilami se nachází zeleň, kde je zaručeno, že plocha nebude zastavěna novými domy a výjimečný výhled tak nikdo nezmění.

Chytrá domácnost

Ve vilách se nachází příprava pro systém Smart Home. Už nikdy se nebudete muset strachovat, zda jste vypnuli sporák nebo zhasli světla. Celý chod domácnosti ovládáte ze svého mobilu či tabletu. Stačí jedno kliknutí.

Šetrnost

Jedná se o mimořádně úsporné budovy označené energetickým štítkem A, vybavené tepelným čerpadlem, které oproti vytápění elektřinou dokáže ušetřit až dvě třetiny nákladů. Díky tomu ušetříte na provozních nákladech tisíce korun ročně.

Kontaktujte nás

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Napište nám!

×
Mám zájem o prohlídku
Stáhnout brožuru
Nakoukněte pod střechu Black Roofs!

×